DVD 126 FAN SLOVAKIA 2007
Trailer z tohtoročného DVD.

DVD môžete objednávať za 300,- Sk e-mailom.


126 FAN SLOVAKIA 2007
6 - 8.7.2007 126FAN SLOVAKIA. MWM07 / Maluch World Meeting 2007 /

UBYTOVANIE
chatka 3 miestna 500,- Sk/noc
chatka 4 miestna 660,-Sk/noc
stan 70,- Sk/osoba/noc
rezervácie tel: +421 45 533 2651 stany nie je potrebné rezervovať

Všetky chatky sú už rezervované
Ďalšie možnosti ubytovania

Registrácia na zraz 500,-Sk auto

Rezervácia (v prípade záujmu) štartových čísel e-mailom vopred.

PROGRAM:

06.07. Piatok
8,00 - 20,00
Prezentácia v sídle klubu.

07.07. Sobota
7,00 - 8,45
Koniec prezentácie.
9,30 Kolóna /camp-letisko Očová/
10,00 - 13,00 letisko Očová
13,00 - 17,00 program v meste Zvolen a pokračovanie vyhliadkových letov v Očovej
19,30 vyhodnotenie súťaží
20,30 večerný program /tombola,karaoke,diskotéka/
00,00 striptíz a diskotéka do rána

08.07. Nedeľa
od 9.00
možnosť nákupu náhradných dielov v sídle klubu 126 Fan Slovakia, možnosť nákupu náradia v Prome, kúpalisko vedľa campu


Na stiahnutie/download

Propozície v slovenčine (PDF - 4 MB)
Meeting card in english (PDF - 4 MB)


126 FAN SLOVAKIA 2006
126 Fan Slovakia 2006 sa nekoná. Zrazy budu organizované raz za dva roky.

126 Fan Slovakia 2006 will not be organised. Meetings will be organised every two years.


Vysledovky na stiahnutie
Výsledovka kategória A - 2 valce
Výsledovka kategória B, C - zlúčená
Výsledovka ženy
Výsledovka tuneri


126 Fan Slovakia 2005
24. - 26. júna sa uskutočnil vo Zvolene piaty (jubilejný) medzinárodný zraz 126 Fan Slovakia 2005. Zraz začal pre niektorých vzdialenejších účastníkov už vo štvrtok po niekoľkodňovom cestovaní naprieč celou západnou Európou. Po ubytovaní a zaprezentovaní sa časti účastníkov vo štvrtok a piatok sa program zrazu začal v piatok poobede výstupom na Pustý hrad - najväčšie hradisko v strednej Európe - kde sa konala medzinárodná dobová klubová svadba medzi Zurawom (predsedom poľského klubu 126Fan PL) a Dóri (bývalou predsedníčkou maďarského klubu.)

Svadbe predchádzali a zároveň ju sprevádzali ukážky historického boja a historickej hudby. Nechýbali ani svadobné buchty. Možno bol trochu podcenený smäd účastníkov, na niektorých už pivo a nealko po výstupe nevyšlo a museli pár minút čakať, kým sa bufetový voz otočil pre nové zásoby. Svadba končila zostupom na parkovisko nad zimným štadiónom, odkiaľ sa účastníci presunuli do kempu a začala voľná zábava.

V sobotu sa pokračovalo od skorých ranných hodín doprezentáciou posledných účastníkov. Nasledovala rozprava, kde boli všetci poučení, ako bude ďalej zraz prebiehať a aký bude presný harmonogram pokusu o prekonanie Guinnessovho rekordu. Okolo deviatej hodiny sme sa presunuli v kolóne na letisko pred Dobrou Nivou, kde prebiehali šprinty a súťaže až do popoludnia. K dispozícii boli občerstvovacie stánky, kde sa dal zahnať smäd i hlad :)

Šprinty, pôvodne rozdelené do troch kategórií: dvojvalce, do litra a nad liter + turbo boli nakoniec zlúčene do dvoch kategórií pre nedostatok štartujúcich s vyššími kubatúrami: čiže dvojvalce a ostatné. Trhákom šprintov bolo auto Zbigniewa Bryzeka, ktoré skalní účastníci poznajú zo zrazu spred dvoch rokov z Ostrej Lúky, s motorom Volkswagen Corrado 1.8 G60 (200HP). Červený diabol v šprintoch porazil aj Lanciu Delta Integrale HF 2.0 Turbo 4WD, čo už hovorí naozaj za všetko. Jeho majiteľ sa stal čerstvým držiteľom niekoľkých pohárov aj z tohtoročného zrazu. Súťaže v šprintoch sprevádzali súboje o najhlučnejší výfuk a najhlučnejšiu audiosústavu a súťaže pre deti.

O tretej popoludní za asistencie polície začala kolóna smerom ku kempingu Neresnica, ktorej zmyslom bolo prekonanie vlaňajšieho Guinnessovho rekordu. Aj napriek dostatočnému počtu zaprezentovaných áut sa rekord tento rok prekonať nepodarilo, pretože niekoľko posádok z nepochopiteľných príčin kolónu odignorovalo a tým čiastočne zmarilo celoročné úsilie organizátorov.

Napriek nezdaru zábava úspečne pokračovala v kempingu vyhodnotením súťaží, udelením cien, koncertom slovenského Mercuryho - Petra Paula Pačuta, súťažou o 126 Fan ksicht a diskotékou až do neskorých hodín, ktorá bola o 23:30 prerušená prekvapením pre dámy i pánov - striptízom, a myslím, že sa bolo na čo pozerať:)

Verím v mene celého organizačného tímu, že sa všetkým, čo s nami boli zraz páčil a že sa na budúci rok stretneme opäť a v hojnejšom počte, či už účastníkov, alebo štátov (mimochodom tohto roku k minuloročným 6 štátom pribudli nové dva zúčastnene - a to Holandsko a Anglicko)

V nedeľu doobedu sa všetci rozlúčili a pobrali sa na cestu domov, mnohí tešiac sa na budúci ročník.

Fotografie si môžete pozrieť v galérii.


Poháre pre víťazov


Medzinárodná klubová svadba


Plagát 126 Fan Slovakia 2005
Plagáty, ktoré budú vylepované vo Zvolene pri príležitosti konania 126 Fan Slovakia 2005 si môžete stiahnuť po kliknutí na miniatúru.

Plagát je vo formáte PDF náhľadovej kvality.

Na plagát sa nevzťahuje žiadny copyright a môže byť voľne šírený v elektronickej podobe. Na tlač je vzhľadom na svoje vlastnosti nevhodný.


126 Fan Slovakia 2004
25. - 27. júna 2004 sa uskutočnil medzinárodný zraz 126 Fan Slovakia 2004 vo Zvolene.

Podujatia sa zúčastnili posádky zo 6 krajín: Nemecko, Česká republika, Poľsko, Maďarsko, Rakúsko a domáce Slovensko. Nemci prišli v hojnejšom počte ako vlani a s ešte atraktívnejšími autami. Najväčším tohtoročným lákadlom bol minitruck so štartovým číslom 108 nemeckej posádky, ktorý vyhral ocenenie za najkrajšie auto aj cenu sympatie. Cenu o najlepší tuning získal František Michalka, ktorý do svojho malucha voperoval motor z UNA 1100ccm.

Cenu za najvzdialenejšieho účastníka si prevzal Josef Gerecs z Nemecka, ktorý so svojim maluchom prešiel 1400 km, aby sa mohol zúčastniť :)

Sobotňajšiemu programu vládli súťaže na letisku Očová. Na svoje si prišli asi všetci. Majitelia fiatiek sa mohli vyblázniť na rozblatenej trati, pre deti boli pripravené súťaľe, k dispozícii bolo občerstvenie, proste full servis.

Výsledky kategórie A (neupravené motory):

1. miesto: Artur Bury - Poľsko
2. miesto: Marian Popaďak - Slovensko
3. miesto: Wojciech Walczak - Poľsko


Výsledky kategórie B (ľubovoľné motory):

1 miesto: Matej Bedrich - Slovensko
2 miesto: Michael Linh - Nemecko
3 miesto: Ondrej Wolf - Slovensko


Víťaz súťažnej časti kategórie B si to na záver rozdal na 200m s motorovým lietadlom. Kompletná výsledovka na stiahnutie tu

Fotografie z akcie sú k dispozícii tu

o 16,00 sa celá kolóna presunula na Námestie SNP vo Zvolene, kde sme absolvovali úspešný pokus o prekonanie vlaňajšieho GUINNESSOVHO REKORDU. Tento rok sa nás zišlo presne 220!!!

Rekord sa zapíše aj medzi SLOVENSKÉ REKORDY

Akcia pokračovala v kempingu Neresnica vyhodnotením a ďalšími súťažami a zábavou až do skorých ranných hodín.

Kto tam nebol, môže ľutovať:))


Najnovšie klubové predmety :)
       
Všetky predmety si môžete kúpiť v sídle klubu!!!


Tuning special nášho prezidenta - oplatí sa vidieť!!!
       


Víťaz súťaľe o najlepší tuning
Ocenenie za najlepší tuning na tohtoročnom zraze zaslúľene získal Poliak Zbigniew Bryzek (na prvej fotke s prezidentom), ktorý prebudoval svojho malucha tak komletne, ako je to vidieť na fotografiách. Víťazné auto vyskúšal aj prezident 126 Fan Slovakia a jeho press manager. V aute, vážiacom 600 kg sa nachádza motor Volkswagena Corrado 1.8 G60, ktorý dáva tejto mašine silu 300 konských síl a maximálnu rýchlosť cez 250 km/h. Zrýchlenie z 0 na 100 km/h udáva tvorca na 2,5 sekundy.


126 Fan Slovakia 2003 na Auto Swiat
V elektronickej verzii poľského Auto Swiat nájdete článok o tohtoročnom zraze vo Zvolene. Autor v ňom podrobne opisuje priebeh a výsledky stretnutia a nájdete tam aj zopár fotografií.


Tretí zraz 126 Fan Slovakia 2003 vo Zvolene

Program tohtoročného zrazu bol bohatý. Účastníci začali prichádzať uľ vo štvrtok. V piatok večer už boli skoro všetci. Vo Zvolene sa stretli majitelia Fiatiek z Čiech, Maďarska, Nemecka, Rakúska, Poľska a Slovenska. Skutočný počet zaregistrovaných účastníkov bol 234, Guinnessovho rekordu sa zúčastnilo 199 áut, čo ale stačilo na prekonanie minuloročného. Hlavná časť programu sa začala v sobotu ráno presunom na Ostrú Lúku a jazdami do vrchu. Lákadlom bolo auto poľského majiteľa s motorom VW Corrado 1,8 s kompresorom (0-100 km/h za 2.5s, max. >250 km/h, 300 HP). Súťaľ bola rozdelená do dvoch kategórii:
Kategória A - sériové motory do 650 ccm
Kategória B - ostatné motory (Steyer, BIS, Corrado, Seicento...)
Výsledovku vo formáte Excel si zatiaľ môľete stiahnuť tu.
Po skončení jázd sa všetci v kolóne za sprievodu polície (vynútenej okolnosťami) presunuli na zvolenské námestie, kde bola oficiálna časť prekonania Guinnessovho rekordu. Po krátkom programe a tombole bol čas na večerný program v kempe Neresnica, ktorý bol dosť pestrý: súťaže, Maluchoviny (súťaž 2 rodín), tombola (super ceny), prenášanie Fiatky na 12.6 metra (vyhral slovenský team).
Pred polnocou nechýbal ani ohňostroj a potom zábava až do rána. V nedeľu sa účastníci začali rozchádzať a tešiť sa pomaly na budúcoročný zraz, kde sa pravdepodobne zíde ešte viac áut a bude znovu tak dobre a ešte lepšie ako tento rok :))
Zopár fotografií si môžete pozrieť galérii.


Shell Helix Ferrari road show vo Zvolene
4. júna sme sa zúčastnili zaujímavého podujatia - Shell Helix Ferrari road show vo Zvolene. Predmetom súťaže bolo prezúvanie pneumatík a dotankovanie monopostu F1 Ferrari. Súťažili sme v kategórii profesionálov, ale pokorili sme viaceré profesionálne servisné družstvá :)) Čas sa meral trikrát, prvé dve merania boli skúšobné, tretí čas sa započítaval ako súťažný. V konečnom poradí sme obsadili 8. miesto.Fotografie si môľete pozrieť v galérii.

Vyhodnotenie mimoriadneho kola súťaže, v ktorom ste mohli vyhrať papierovú skladačku F126 od 126Fan Slovakia.

Súťaľná otázka:
Aký presný čas dosiahlo v súťaľi naše druľstvo?
Správna odpoveď: 12.88
Výherca: Jaroslav Svoboda st., Most, CZ
GRATULUJEME!!!


Domáce zrazy
Klub zatiaľ organizoval dva zrazy, jeden v roku 2001, druhý v roku 2002, pripravujeme tretí zraz


Druhý zraz 126 Fan Slovakia 2002 vo Zvolene
Termín : 14 - 16.júna 2002
Miesto : Zvolen, Neresnica, Ostrá Lúka
Raritka : Guinnessov rekord - stretnutie Fiatov 126
Program :
Prezentácia v Autokempingu Neresnica
Presun na Ostrú Lúku
Jazdy do vrchu
Presun do Zvolena
Súťaľe v areáli f. PROMA
Kolóna na námestí SNP - Guinessov rekord vytvorilo 118 posádok
Kultúrny program
Vyhlásenie víťazov, voľná zábava, diskotéka

Pre účastníkov, ale aj pre tých, ktorí na podujatí neboli sme uverejnili pár záberov v Galérii Pripomienky k akcii a návrhy na ďalšie zlepšenia posielajte mejlom alebo napíšte do Knihy návštev.Prvý zraz 126 Fan Slovakia 2001 vo Zvolene
Termín : jún 2001
Miesto : Zvolen

Fotografie si môžete pozrieť v našej Galérii.

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user '126fan.sk'@'92.240.253.133' (using password: YES) in /www/1/2/u38152/public_html/files/online.php on line 14
ERROR : ve spojeni s tabulkou useronline